Witam wszystkich czytających. Sama wychowuję od jakiegoś czasu3 dzieci. Partner, ojciec dzieci, pił od jakiegoś czasu, znęcał się nad nami psychicznie nade mną także fizycznie. Byłam w 4 ciąży po gwałcie, w lutym tego roku straciłam dziecko. Mimo okoliczności przeżyłam bardzo i do dziś mam poczucie winy że nie kochałam je tak jak powinnam. Żyjąc ponad 2 lata w piekle straciłam włosy, zęby, 20kg wagi, poczucie wartości i bezpieczeństwa. Chodzę do terapeuty żeby móc być wsparciem moim dzieciom.
Nie mam mieszkania, samochodu, nie jeździmy na wakacje, nikt mi nie pomaga. Do pracy nie mam jak na razie iść bo najmłodsza ma 1,9l na prywatny żłobek trzeba mieć 1150 na dzień dobry więc czeka mnie jeszcze rok w domu. Lokalnie też szukam pomocy, tańszego mieszkania, tylko że zgłaszają się zboczeńcy w wiadomym celu.
Potrzebujemy ubrań dla mnie za, dla córki najmłodszej 80 buciki od 20, średniej ubranka od 122 buty od 29, dla syna ubrania od 164 buty 37. Rzeczy do szkoły dla syna piórnik, plecak, zeszyty itd Mam rozwalającą się spacerówkę, tylko zdaję sobie sprawę że na odległość jest to sporym problemem. Potrzebna jest trwała żywność, do życia zostaje nam 400zł a przy alergii syna oraz AZS najmłodszej boję się jesieni i zimy bo na leki idzie wtedy dużo pieniążków :( Mam już problem z rachunkami, wcześniej miałam możliwość dorobić trochę i jakoś radziliśmy.
Więcej informacji mogę udzielić indywidualnie, gdyż jest tego dużo. Na każde pytanie chętnie odpowiem. Nie sprzedaję rzeczy, mogę dać nawet namiary do osób którym oddałam to co mi było już niepotrzebne.
Przyjmę
ID ogłoszenia 8528
Dodane 26-08-2019
Zobacz wszystkie ogłoszenia Marta

Kontakt

Nazwisko, imię: Marta
Miasto: Białystok
Województwo: podlaskie

Uwaga!

Nie wysyłaj pieniądze z wyprzedzeniem. Bądź ostrożny i w przypadku jakiegoś podejrzenia proszę się do nas zgłosić.
Wyślij email


Ogłoszenia podobne Pilnie pomoc wszelaka

Wyprawka dla noworodka

Poszukuje wyprawki dla noworodka dziewczynki dla matki w trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej...

Nocnik

Nocnik

Witam odam nocnik po synu w stanie bardzo dobrym pozdrawiam

Zabawki dla dzieci

Mam do oddania siatkę zabawek dla dziecka 0-6mc . Zabawki są do odświeżenia.

Fotelik Chicco

Fotelik Chicco

Fotelik używany bez wkładki dla maluszka, tylko dla dziecka siedzącego. Stan wskazuje na użycie, bez uszkodzeń mechanicznych. Odbiór własny.

Szukam

Szukam za darmo rzeczy dla dziecka dla syna wózek itp wszystko dla noworodka