Witam wszystkich czytających. Sama wychowuję od jakiegoś czasu3 dzieci. Partner, ojciec dzieci, pił od jakiegoś czasu, znęcał się nad nami psychicznie nade mną także fizycznie. Byłam w 4 ciąży po gwałcie, w lutym tego roku straciłam dziecko. Mimo okoliczności przeżyłam bardzo i do dziś mam poczucie winy że nie kochałam je tak jak powinnam. Żyjąc ponad 2 lata w piekle straciłam włosy, zęby, 20kg wagi, poczucie wartości i bezpieczeństwa. Chodzę do terapeuty żeby móc być wsparciem moim dzieciom.
Nie mam mieszkania, samochodu, nie jeździmy na wakacje, nikt mi nie pomaga. Do pracy nie mam jak na razie iść bo najmłodsza ma 1,9l na prywatny żłobek trzeba mieć 1150 na dzień dobry więc czeka mnie jeszcze rok w domu. Lokalnie też szukam pomocy, tańszego mieszkania, tylko że zgłaszają się zboczeńcy w wiadomym celu.
Potrzebujemy ubrań dla mnie za, dla córki najmłodszej 80 buciki od 20, średniej ubranka od 122 buty od 29, dla syna ubrania od 164 buty 37. Rzeczy do szkoły dla syna piórnik, plecak, zeszyty itd Mam rozwalającą się spacerówkę, tylko zdaję sobie sprawę że na odległość jest to sporym problemem. Potrzebna jest trwała żywność, do życia zostaje nam 400zł a przy alergii syna oraz AZS najmłodszej boję się jesieni i zimy bo na leki idzie wtedy dużo pieniążków :( Mam już problem z rachunkami, wcześniej miałam możliwość dorobić trochę i jakoś radziliśmy.
Więcej informacji mogę udzielić indywidualnie, gdyż jest tego dużo. Na każde pytanie chętnie odpowiem. Nie sprzedaję rzeczy, mogę dać nawet namiary do osób którym oddałam to co mi było już niepotrzebne.
Przyjmę
ID ogłoszenia 8528
Dodane 26-08-2019
Zobacz wszystkie ogłoszenia Samotna mama

Kontakt

Nazwisko, imię: Marta
Miasto: Białystok
Województwo: podlaskie

Uwaga!

Nie wysyłaj pieniądze z wyprzedzeniem. Bądź ostrożny i w przypadku jakiegoś podejrzenia proszę się do nas zgłosić.
Wyślij email


Ogłoszenia podobne Pilnie pomoc wszelaka

Ubrania

Potrzebuje ubran na syna 160 i corke 122/128

Przyjmę
Chorzów

Proszę o pomoc

Witam. Jestem mamą 2 dzieci a 3 w drodze, nigdy nie prosiłam o pomoc ale teraz nie mam wyjścia bo trudna sytuacja finansowa mnie do tego zmusza. Jeśli...

Przyjmę
Skawina

Szukam wozka dla 3 letniego chlopca

Spacerowka

Przyjmę
Bydgoszcz

potrzebuję ubranek

Odbiorę ubranka dla dziewczynki i chłopca 3-4 lata. Łódź

Przyjmę
Łódź

Śpiworek do wózka

Śpiworek do wózka

Oddam zimowy piękny i bardzo ciepły śpiworek do wózka.

Oddam za darmo
Komorniki